GRUP MECLİSİ

 

GRUP MECLİSİ
1 ADNAN GÖK DELEGE
2 AHMET ATASOY DELEGE
3 AHMET TEFİK TORUNLAR ETİK KOSMİSYON BŞK.
4 ALİ CEYLAN İLÇE TEMSİLCİSİ
5 ALİ ÇEVİK ATAMA
6 ALİ İHSAN YILMAZ DANIŞMA MECLİSİ BAŞKANI
7 ALTAN AYAZ DELEGE
8 ARİF HİKMET CENGİZ DELEGE
9 ATİLLA GÜMÜŞ DELEGE
10 BESİM NEVZAT KÜNTAŞ DELEGE
11 BURCU KIZILKAYA KOMİSYON
12 CUMA KOÇ ATAMA
13 DEMET KAYACIK DELEGE
14 DERYA KARACAM YÜRÜTME KURULU
15 DUYGU DURKADIN BÜLÜÇ DELEGE
16 DUYGU TÜRKİLİŞ TEMSİLCİ
17 EMRULLAH TAYFUN ÇAVDAR YÖNETİCİ
18 ERGÜN CEVAT SAYGI DELEGE
19 EŞREF CİHAN CEZZAROĞLU ESKİ YÖNETİCİ
20 FATİH ÖZBAY KOMİSYON
21 FERHAN ALCI DANIŞMA MECLİSİ DİVAN ÜYESİ
22 FEVZİ ÇELİK DELEGE
23 FİGEN ÇAĞLAR YÜRÜTME KURULU
24 GARİP ÖZKESKİN DELEGE
25 GÜNAY DÜNDAR İLÇE TEMSİLCİSİ
26 GÜNGÖR ULUĞ YÜRÜTME KURULU
27 GÜRAY GÜLER DANIŞMA MECLİSİ BAŞKANI
28 HAKAN UĞURLU KOMİSYON BŞK.
29 HALİL İBRAHİM BAKAL DELEGE -KOMİSYON BŞK.
30 HASAN KAHRAMAN İLÇE TEMSİLCİSİ
31 HATİCE TOPALOĞLU İLÇE TEMSİLCİSİ
32 HÜSEYİN YENER ATAMA
85 HÜSEYİN YANAR ATAMA
33 İDRİS ÖZEN DELEGE
34 İLHAMİ UĞUR SEVİMLİ DİSİPLİN KURULU
35 İLKE AYDINLI ATAMA
36 İSMAİL SEZER KOMİSYON BŞK.
37 İSMET GÜL DELEGE
38 KEMAL GÜRSOY TESMER
39 KEMAL YİĞİT DELEGE
40 KERAMETTİN SAKIN DELEGE
41 MEHMET CAN NEBİOĞLU ATAMA
42 MEHMET ÇELİK DELEGE
43 MEHMET YENER İLÇE TEMSİLCİSİ
44 MEHMET YÜKSEL İLÇE TEMSİLCİ
45 MELAHAT ÜNLÜ DİSİPLİN KURULU
46 MESUDE GEDİK DELEGE
47 METİN AYDIN DELEGE
48 MUHARREM TOSUN DİSİPLİN KURULU
49 MURAT ÖZEN ESKİ  YÜRÜTME
50 MUSA BAYAR YÜRÜTME KURULU
51 MUSTAFA ERDEM DELEGE-YÜRÜTME KURULU
52 MUSTAFA İNCE YÖNETİCİ
53 MUSTAFA ZEYBEKOĞLU ETİK KOMİSYONU
54 MÜFİDE UYAR DELEGE-TESMER
55 NECATİ ŞANYİĞİT YÖNETİCİ
56 NEFİYE YAĞCI DELEGE- KOMİSYON BŞK.
57 NEZAKET YILMAZ DELEGE
58 ÖMER TURAN İLÇE TEMSİLCİSİ
59 ÖZGÜR CANDEMİR DELEGE -KOMİSYON BŞK.
60 PINAR KOCA TESMER
61 RAMAZAN KAHYA DENETLEME KURULU
62 SABRİ GÜRSOY GÜRKAN TESMER
63 SACİTTİN HANCIOĞLU YÖNETİCİ
64 SEHER ÇOTUR DELEGE
65 SELÇUK KOÇNEBİOĞULLARI ATAMA
66 SEYİT KARACAN ATAMA
67 SİNAN CEM TAKMAZ YÜRÜTME KURULU
68 ŞEMSİ SERMENT DENİZ TESMER
69 ŞERAFETTİN KAPLAN ATAMA
70 TAHSİN TALİH KOMİSYON BŞK.
71 TAMER KÖROĞLU DENETLEME KURULU
72 TEVFİK FİKRET KÜÇÜKERCİYES DELEGE
73 UĞUR BOLAT DİSİPLİN KURULU
74 ULAŞ KÖKSAL TESMER
75 UMUT ŞENGÜL DELEGE-YÜRÜTME KURULU
76 VEYSİ SÖNMEZ ESKİ TÜRMOB YÖNETİCİSİ
77 YASEMİN BARLAS YÖNETİCİ
78 YAŞAR DÖNMEZ DELEGE
79 YETER YAKAR KARAPINAR KOMİSYON BŞK.
80 YILMAZ ŞAFAK ARSLAN DELEGE
81 YUSUF ÇELİK ATAMA
82 YÜKSEL ATMACA İLÇE TEMSİLCİSİ
83 ZEKİYE ÇETİN ETİK KOMİSYON
84 ZÜLKÜF DEMİR YÖNETİCİ